Budowa domów

Budowa domów w Gdyni i okolicach — profesjonalna obsługa

Budowa domów to poważne przedsięwzięcie, które wymaga odpowiedniego przygotowania. Zapewniamy profesjonalną pomoc od postawienia fundamentów po wzniesienie całej konstrukcji.

Zapraszamy!

Jak wygląda budowa?

Jednym z pierwszych kroków do budowy domu jest postawienie fundamentów. Budynek osadzamy bezpośrednie na ławach i stopach żelbetowych lub na płycie żelbetowej. Od tego etapu zależy stabilność całej konstrukcji.

Następnym etapem jest zasadnicza budowa domu. Wysyłamy doświadczony zespół specjalistów, który rzetelnie realizuje każdy punkt projektu. Bez względu na to, czy wykonujemy tylko stan surowy, wykańczamy wnętrza, czy docieplamy budynek, zawsze wykonujemy zlecenie terminowo. Zajmujemy się murowaniem ścian, wykonaniem stropów oraz montażem rynien. Prace wykonujemy przy użyciu nowoczesnych narzędzi takich jak urządzenia do laserowej techniki pomiarowej, młoty udarowe i wyburzeniowe.

Współpraca

Budujemy domy zarówno jednorodzinne, jak i wielorodzinne. W zależności od umowy wykonujemy stan deweloperski lub pod klucz, docieplamy budynek i zajmujemy się pracami związanymi z zagospodarowaniem terenu — montujemy ogrodzenia, układamy kostkę na podjeździe oraz stawiamy chodniki. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów i zakresu współpracy!